Menu
Your Cart

Vabzdžių naikinimo aerozolis „FLASH 23

Vabzdžių naikinimo aerozolis „FLASH 23
Vabzdžių naikinimo aerozolis „FLASH 23
2.80€
Be PVM: 2.31€
  • Kiekis sandėlyje: Turime sandėlyje
  • Modelis: 10015
  • SKU: 4

Vabzdžių naikinimo aerozolis „FLASH" 400 ml

Insekticidas FLASH 23 skirtas skraidantiems (musės, uodai, vapsvos) ir ropojantiems (tarakonai, blakės, blusos, skruzdėlės) vabzdžiams naikinti. Pasižymi greitu užmušamuoju ir ilgu liekamuoju veikimu. Veiksmingumas išlieka apie 1 mėnesį.

Naudojimas

Prieš naudojimą balionėlį gerai supurtyti. Vabzdžių naikinimui iš 20-30 cm atstumo purkšti į jų susitelkimo vietas (plyšius, aplink vamzdžius, ventiliacijos angas, po kriauklėmis ir kt.) taip pat ant durų staktų, langų rėmų, sienų. Produktą purkšti tolygiai, vengti šlapių paviršių susidarymo. 1 m 2 plotas turėtų būti apruošiamas maždaug per 2 s. Po purškimo būtina išeiti iš patalpos ir palikti ją uždarytą ne mažiau nei vienai valandai. Po to patalpą gerai išvėdinti, kad neliktų preparato kvapo. Apsaugai nuo ropojančių vabzdžių patekimo į patalpas iš lauko pusės purkšti į plyšius sienose, prie langų, durų, pamatų ir aplink juos.

Sudėtis

Permetrinas, tetrametrinas, piperonilbutoksidas.

Dėl sudėtyje esančios veikliosios medžiagos piperonilbutoksido, neišsivysto vabzdžių atsparumas preparatui. Todėl šis aerozolis gali būti naudojamas daugelį metų, o vabzdžiai netaps jam atsparūs. Permetrinas pasižymi ilgai išliekančiu veikimu. Tai sintetinių piretroidų grupės medžiaga, naikinanti ne tik vabzdžius, bet ir erkes, kas kitoms šios grupės medžiagoms nėra būdinga. Tetrametrinas pasižymi greitu veikimu ir greitu suirimu, tad ypač tinkamas skraidančių vabzdžių naikinimui. Kita vertus, jisai sukelia taip vadinamą „flash“ efektą, dėka kurio pasislėpę plyšiuose vabzdžiai (pvz., tarakonai, blakės ir pan.) palieka slėptuves ir, dėka to, lengviau kontaktuoja su preparato veikliosiomis medžiagomis ir žūva.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha