Menu
Your Cart

Apie mus

UAB „CREDO“ į plačią rinką tiekia kenkėjų kontrolės produktus (tai nuodai graužikų, vabzdžių kitų kenkėjų naikinimui, atbaidymo priemonės, naminių gyvūnų priežiūros prekės, sodininkų ir ūkininkų prekės), inventorių – buitinių kenkėjų kontrolės srityje ir yra viena iš didžiausių kenkėjų kontrolės produktų tiekėja visoje Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Išvystytas įmonės logistinis tinklas siekia bet kurį klientą šiose šalyse. Įmonėje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai garantuoja parduodamų produktų kokybę bei efektyvumą.


UAB „CREDO“ glaudžiai bendradarbiauja su įvairiais JAV ir Europos šalių gamintojais ir importuoja tokius kenkėjų kontrolės produktus (nuodus), kaip rodenticidai, insekticidai, paukščių atbaidymo priemonės, kenkėjų kontrolės inventorių (vylių stoteles, mechaninius spąstus, elektrines vabzdžių gaudykles ir kt.), prietaisus ir įrangą.


Mes esame:

Inovatyvūs;

Efektyvūs;

Patikimi.


Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:

didmeninė prekyba rodenticidais, insekticidais, dezinfekcinėmis medžiagomis, naminių gyvūnų apsaugos, sodininkų bei kitomis prekėmis;

didmeninė prekyba kenkėjų kontrolės įranga;

klientų konsultacijos;

inovatyvios idėjos ir technologijos.