Menu
Your Cart

Prekių pristatymas

NEMOKAMAS Visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) - jei užsakymo suma yra 65 € ir daugiau.

Užsakymo kuris mažesnis negu 5 € taikomas mažo užsakymo mokestis 2,50 €.

Atsiskaitant už prekes kurjeriui taikomas pinigų surinkimo mokestis 2 €.

Visos prekės esančios sandelyje išsiunčiamos tą pačią, arba sekančią darbo dieną, nebent nurodytas kitas terminas konkrečiai prekei.

Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Prekės pristatomos pasirinktinai - Venipak kurjerių tarnybos į namus ar darbą, arba Omnivos paštomatais.

Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus mokėjimą pavedimu, Jūsų užsakytos prekės bus išsiųstos tik po pinigų gavimo į mūsų sąskaitą.

Nurodžius neteisingus siuntos pristatymo duomenis (gavėjo vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, kontaktinis telefono numeris), gali keistis užsakymo pristatymo terminas. Pasikeitus pristatymo duomenims, prašome kuo skubiau mus informuoti el.paštu uzsakymai@credo.lt arba telefonu +370 46 310304.

Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti. Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.


1) Prekių pristatymas į paštomatus su OMNIVA

Visoje Lietuvos teritorijoje pristatymas į paštomatus kainuoja 2,99 €;

Nemokamas pristatymas nuo 65€;

OMNIVA paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el.pašto adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Prekes iš OMNIVA terminalo atsiimkite per 7  kalendorines dienas nuo SMS ar el.pašto gavimo dienos Jums patogiu metu.


2) Prekių pristatymas į paštomatus su VENIPAK

Visoje Lietuvos teritorijoje pristatymas į paštomatus kainuoja 2,50 €;

Nemokamas pristatymas nuo 65€;

VENIPAK paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el.pašto adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Prekes iš VENIPAK terminalo atsiimkite per 3 kalendorines dienas nuo SMS ar el.pašto gavimo dienos Jums patogiu metu.


3)Prekių pristatymas su VENIPAK kurjeriais nurodytu adresu

Visoje Lietuvos teritorijoje (išskyrus Kuršių Neriją) pristatymas nurodytu adresu kainuoja 3,50 €;

Nemokamas pristatymas nuo 65€;

Prekes Jums pristatys kurjerių tarnyba „Venipak“, darbo dienomis 8-17 val. Siuntos įprastai pristatomos per 1-2 d.d. neskaitant siuntos perdavimo kurjerių tarnybai dienos.