„AQUASECT“ – skystis ropojančių vabzdžių kontrolei 500 ml (04031)

Pridėti į norų krepšelį

„AQUASECT“ – SKYSTIS ROPOJANČIŲ VABZDŽIŲ KONTROLEI 500 ML

Skirtas skruzdėlėms naikinti. Tinka ir kitų ropojančių vabzdžių kontrolei (žvyninukų, tarakonų, blakių, blusų).

Gali būti naudojamas patalpų viduje bei išorėje.

Bekvapis. Bespalvis. Nepalieka dėmių ant blizgių ir tamsių paviršių. Nekenkia lakuotiems ir dažytiems paviršiams. Preparatas pasižymi greitu užmušamuoju poveikiu ir ilgu liekamuoju veikimu.

Aquasect® sudėtyje yra pagalbinių medžiagų, padedančių prasiskverbti į vabzdžio organizmą preparato veikliosioms medžiagoms bei apsaugančių jas nuo suardymo vabzdžio organizme. Tokiu būdu pratęsiamas ir sustiprinamas insekticidinis preparato poveikis – didėja apruošimo efektyvumas.

Preparato sudėtyje nėra organinių tirpiklių – medžiagų, kurios didina preparatų kenksmingumą žmonėms, vaikams, šiltakraujams gyvūnams bei augalams. Ropojančiųjų vabzdžių kontrolei AQUASECT® gali būti purškiamas palei išorinį pastatų perimetrą
ant durų slenksčių ir šalia jų, ant ir po palangėmis, ties grindjuostėmis, apvadais, į plyšius, įtrūkimus ir kitas galimas skruzdėlių, tarakonų, blakių ar kitų ropinėjančių vabzdžių slėpimosi vietas.

Uodų kontrolei apruošiami paviršiai ant kurių uodai tupia (pvz.: išorinės namo sienos, pavėsinių, verandų langų stiklai/sienos).

Kiekis pakuotėje – 500 mL

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Pirkėjo atsiliepimas

Atsiliepimų nėra

Atsiliepimų nėra