Menu
Your Cart

„BLUSANEX“ – skystis nuo blusų gyvūnų guoliams 500 ml (01040)

„BLUSANEX“ – skystis nuo blusų gyvūnų guoliams 500 ml (01040)
„BLUSANEX“ – skystis nuo blusų gyvūnų guoliams 500 ml (01040)
3.15€
Be PVM: 2.60€
  • Kiekis sandėlyje: Turime sandėlyje
  • Modelis: 01040
  • SKU: 10

BLUSANEX

Insekticidas-lervicidas. Purškiamas skystis. Paruoštas naudojimui.

Bekvapis. Bespalvis. Nepalieka dėmių ant blizgių ir tamsių paviršių. Nekenkia lakuotiems ir dažytiems paviršiams.

Naikina ropojančius ir skraidančius kraujasiurbius ir geliančius vabzdžius: blusas ir jų lervas, aklius, sparvas, blakes, erkes, tarakonus, skruzdėles, uodus, muses. Gali būti naudojamas gyvenamosiose ir ūkinės paskirties patalpose bei jų išorėje, taip pat gyvūnų laikymo vietose.

Veikliosios medžiagos: etofenproksas, d-tetrametrinas, piperonilbutoksidas, piriproksifenas, denatonio benzoatas.

Dėka plataus veikliųjų medžiagų komplekso preparatas pasižymi greitu užmušamuoju poveikiu ir ilgu veikimu, taip pat aprėpia ir platų kontroliuojamų vabzdžių spektrą. Dvigubo poveikio tipo: naikina ir suaugėlius, ir lervas. Sudėtyje nėra organinių tirpiklių – medžiagų, kurios didina preparatų kenksmingumą žmonėms, vaikams, šiltakraujams gyvūnams bei augalams.

Sudėtyje yra karčiosios medžiagos, kuri apsaugo nuo atsitiktinio preparato nurijimo. Taip pat sudėtyje yra pagalbinė medžiaga, apsauganti piretroidų grupės insekticidus nuo jų fermentinio suardymo vabzdžio organizme, ir tokiu būdu pratęsianti bei sustiprinanti insekticidinį preparato poveikį.

Blusanex purškiamas tiesiogiai ant paviršių, kur vabzdžiai matomi, į plyšius, ant visų galimų vabzdžių judėjimo takų. Blusų kontrolei rekomenduojama apruošti tas vietas, kur naminiai gyvūnai ilsisi ar miega (paprastai, tai vietos, kuriose aptinkama daugiausia blusų
lervų). Kraujasiurbių vabzdžių naikinimui preparatas gali būti purškiamas ant gyvūnų kailio. Apsaugai nuo skraidančių vabzdžių patekimo į patalpas apipurškiamos durų staktos, langų rėmai, sienos ir kiti paviršiai, ant kurių tupia vabzdžiai.

Sąnaudos: 500 mL Blusanex apdorojamas plotas iki 5 m 2 .
Kiekis pakuotėje – 500 mL


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha