Menu
Your Cart

Dergall - vištinių erkių kontrolei (15 ml)

Dergall - vištinių erkių kontrolei (15 ml)
Dergall - vištinių erkių kontrolei (15 ml)
Naujiena
Dergall - vištinių erkių kontrolei (15 ml)
Dergall - vištinių erkių kontrolei (15 ml)
Dergall - vištinių erkių kontrolei (15 ml)
6.00€
Be PVM: 4.96€
  • Kiekis sandėlyje: Turime sandėlyje
  • Modelis: 06287


DERGALL - vištinių erkių kontrolei

Talpa: 15 ml

DERGALL® -purškiama, kenkėjus išoriškai imobilizuojanti priemonė inovatyviai vištinių erkių kontrolei.

DERGALL® skirtas pašalinti užkrėstumą vištinėmis (Dermanyssus gallinae) ir kitomis paukščių erkėmis (Ornithonyssus bacoti, Knemidokoptes mutans, Ornithonyssus sylviarum), taip pat malūniniais juodvabaliais (Alphitobius diaperinus) bei kitais paukštynų kenkėjais.

Rekomenduojama naudoti visose paukščių laikymo vietose. Dėka mechaninio veikimo būdo (išorinė imobilizacija) neišsivysto kenkėjų atsparumo preparatui. Jo sudėtyje nėra pesticidų, neurotoksinių ar pavojingų cheminių medžiagų.

DERGALL® veikimo principas yra pagrįstas unikalia 3D-IPNS (liet. 3D imobilizuojančio polimerinio tinklo struktūra) technologija. Ant paviršiaus jis suformuoja pralaidžią orui trimatę molekulinę struktūrą. Taip imobilizuoja kenkėjus ir gerokai sumažina jų populiaciją per 70 valandų po išpurškimo.


DERGALL® purškiamas rankiniais ar mechaniniais suspausto oro purkštuvais. Kad būtų pasiektas didžiausias kontrolės efektyvumas, geriausia purkšti naktį, praėjus maždaug 60 min. po šviesos išjungimo, kai paukščiai jau nurimę, o erkių aktyvumas – didžiausias. Būtina išpurkšti visą įrangą, įtrūkimus, plyšius, lizdus, kiaušinių surinkimo konvejerių juostas ir laktas. Norint paruošti tirpalą, į purkštuvą reikia įpilti numatomą sunaudoti vandens kiekį ir supilti paskaičiuotą kiekį DERGALL®. Rekomenduojama paruošti tik tiek preparato, kiek bus jo sunaudojama per vieną apruošimą.

NAUDOJIMAS: Optimaliausia darbus atlikti sutemus. Naudojamas 0,6 % (15  mL DERGALL® /2  litrui vandens)

Apruošiamas plotas: su 2 litrais darbinio tirpalo galima apruošti 15- 20 kv. metrų.

Tirpalu turi būti kruopščiai padengiamos užkrėstos/paveiktos zonos: visa įranga, paukščių poilsio/tupėjimo vietos, lizdai, įtrūkimai ir plyšiai struktūriniuose komponentuose, kiaušinių surinkimo konvejerių juostos, aptvaro konstrukcijos.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha