Menu
Your Cart

Skystis kurmių baidymui „Kurmiams STOP

Skystis kurmių baidymui „Kurmiams STOP
Naujiena
Skystis kurmių baidymui „Kurmiams STOP
4.99€
Be PVM: 4.12€
  • Kiekis sandėlyje: Turime sandėlyje
  • Modelis: 06164
  • SKU: 63

Skystis kurmių baidymui „Kurmiams STOP"1000 ml

Skystis su kurmius atbaidančių augalų ekstraktais
Tai paruošta naudojimui priemonė, kurios paskirtis išvyti kurmius iš jų apgyventų plotų. Kurmiai palieka apruoštą plotą ir ilgą laiką jo vengia.

Takų, daržų, gėlynų bei vejos priežiūros priemonė, padaranti natūralų kurmių maistą jiems nebepatrauklų. Tradicinių, kurmiams nepalankias sąlygas sudarančių augalinės kilmės aliejų mišinys, kurio sudėtinių dalių veiksmingumas pagrįstas tik ilgalaikėmis naudojimo tradicijomis.

Naudojimas

  1. Nuimti naujo kurmiarausio žemės kupstelį ar atidengti urvo dalį ir į landą įpilti 20–30 ml skysčio (apie 2 valgomuosius šaukštus). Landą atsargiai, nesuardant tunelio, uždengti.
  2. Kurmių aktyvumo zonose ar jų dar nepaliestuose plotuose, naudojantis lazdele ar mentele, padaryti apie 10 cm gylio duobutes (viena duobutė vienam m2) ir įpilti apie 10 ml (1 v. š.) skysčio. Po to duobutes užlyginti.

Priklausomai nuo dirvos struktūros, priemonė veiks nuo 1 iki 2 mėn. Molingose, pelkėtose ir drėgnose vietose veikimo laikas trumpėja.

Produktą reiktų pradėti naudoti nuo teritorijos centro ir kas 2 dienas plėsti plotą. Esant kurmiarausių sankaupai įpilti didesnį skysčio kiekį. Procedūrą pakartoti po lietaus kritulių ar atsiradus naujiems kurmiarausiams.

Priemonę naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha