Menu
Your Cart

Elektromagnetinis kenkėjų baidymo prietaisas „PESTEND" (06191)

Elektromagnetinis kenkėjų baidymo prietaisas „PESTEND
Elektromagnetinis kenkėjų baidymo prietaisas „PESTEND
Elektromagnetinis kenkėjų baidymo prietaisas „PESTEND
Elektromagnetinis kenkėjų baidymo prietaisas „PESTEND
Elektromagnetinis kenkėjų baidymo prietaisas „PESTEND" (06191)
17.49€
Be PVM: 14.45€
  • Kiekis sandėlyje: Turime sandėlyje
  • Modelis: 06191
  • SKU: 34

Elektromagnetinis kenkėjų baidymo prietaisas „PESTEND"

Kenkėjams naikinti skirtų cheminių medžiagų naudojimas namuose gali kelti pavojų sveikatai, ypač jūsų smalsiems augintiniams ar mažiems vaikams.

Elektromagnetinis kenkėjus išbaidantis prietaisas - tai aplinkai nekenksmingas ne cheminis metodas, užtikrinantis, kad jūsų namuose neliktų kenkėjų.

Prietaisas skirtas atsikratyti:

  • žiurkėmis,
  • pelėmis,
  • tarakonais.

Iš pirkėjų gauta grįžtamoji informacija leidžia teigti, kad prietaisas taip pat baido vorus, blakes, žvyninukus (avižėles) ir kai kuriuos skraidančius vabzdžius: muses, kandis, ugniukus (sandėliuojamų/saugomų produktų kenkėjus).

Įjungtas į elektros lizdą, šis prietaisas pradeda skleisti žemo dažnio elektromagnetinių bangų impulsus, sklindančius namo elektros laidais. Jos pasiekia tas vietas, kuriose veisiasi ar slepiasi kenkėjai. Šie impulsai veikia kenkėjų nervų sistemą ir sukelia jiems diskomfortą, todėl nepageidaujami gyviai palieka jūsų namus. Prietaisas nereikalauja specialios priežiūros.

PestEND neskleidžia jokių kenksmingų cheminių medžiagų. Prietaiso skleidžiamos elektromagnetinės bangos, nekenkia aplinkai ir žmonėms. Saugus naudoti tais atvejais, kai namuose yra vaikų, naminių gyvūnų.

Prietaisas atitinka elektromagnetinio suderinamumo direktyvos 2004/108/EB reikalavimus: jis neturi įtakos elektriniams prietaisams, signalizacijai, ugnies ir dūmų detektoriams.

Skleidžiamos bangos apsaugo apie 230 m 2 plotą viename pastato aukšte. Išveja lauk graužikus įsikūrusius tarpusieniuose, virš pakabinamų lubų ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose.

ĮSPĖJIMAS: nenaudokite šio prietaiso jei namuose laikote egzotinius vabzdžius (vorus, gyvalazdes ir pan.) bei dekoratyvinius graužikus (žiurkėnus, smiltpeles, jūrų kiaulytes ir pan.).

Maitinimas - 220-240 V(50 Hz)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha