Menu
Your Cart

Natūralus dirvos priedas katėms, šunims ir kurmiams neprisileisti (06166)

Natūralus dirvos priedas katėms, šunims ir kurmiams neprisileisti (06166)
Naujiena
Natūralus dirvos priedas katėms, šunims ir kurmiams neprisileisti (06166)
4.99€
Be PVM: 4.12€
  • Kiekis sandėlyje: Turime sandėlyje
  • Modelis: 06166
  • SKU: 61

Katėms, šunims ir kurmiams neprisileisti. Natūralus dirvos priedas

Dirvos priedas augalų augimo ir vystymosi sąlygų gerinimui. Taip pat pasižymintis tuo, kad sudaro nepalankią aplinką katėms bei šunims – priemonė apsaugo nuo teršimo ir teritorijos žymėjimo šlapimu. Skirta naudoti lauke. Nepavojinga gyvūnams ir augalams.

Preparato dalelės mechaniškai pažeidžia vabzdžių lervų, gyvenančių dirvožemyje, viršutinį dengiamąjį audinį bei absorbuoja paviršinį lipidų sluoksnį, apsaugantį nuo vandens praradimo. Lervos dėl sumažėjusio judrumo išdžiūna. Tokiu būdu sumažinamas apruoštos preparatu vietos patrauklumas kurmiams. Jie pereina į vietas, kuriose daugiau maisto.

Šis dirvožemio priedas atgraso kates bei šunis nuo noro kapstytis ir šlapintis jiems patikusiose vietose. Tuo tikslu produktas gali būti naudojamas gėlynuose, daržuose, vejose, soduose, vazonuose bei kitose vietose lauke, kur norima išvengti kačių ir šunų susidomėjimo.

Preparato sudedamosios dalys dirvožemį daro puresniu ir leidžia orui lengviau pasiekti augalų šaknis, tuo pačiu sumažina galimybę jiems susirgti grybinėmis bei bakterinėmis šaknų ligomis. Taip pat preparato dalelės absorbuoja ir sulaiko viršutiniame dirvožemio sluoksnyje vandenį ir jame ištirpusias mineralines medžiagas – gerina augalų mineralinę mitybą. Taip preparatas prailgina trąšų veikimą, sumažina laisvą pradinę jų koncentraciją dirvožemyje, o po to palaipsniui atiduoda šias medžiagas augalams.

Sudėtis:

Natūrali diatominė žemė, durpės, granuliuotos kalkinės medžiagos, propan-2-olis (iki 2%), natūralūs augaliniai aliejai.

Naudojimas: Kaip dirvos priedas. Išbarstyti 5-7 v. š. preparato 1 m2. Negiliai įterpti. Kartoti kas dvi savaites. Šunų, kačių neprisileidimui. Numatytose vietose, tolygiai paskleidžiant, užberti apie 5 v. š. preparato 1 m2. Įterpti nereikia, tačiau apsaugant nuo išpustymo būtina įspausti į žemę. Apruošimą kartoti kas dvi savaites arba po stipraus lietaus. Kurmiams. Nuimti naujo kurmiarausio žemės kupstelį ar atidengti urvo dalį ir į landą įpilti apie 2 v. š. preparato. Landą atsargiai, nesuardant tunelio, uždengti. Kurmių aktyvumo zonose ar jų dar nepaliestuose plotuose, naudojantis lazdele ar mentele, padaryti apie 10 cm gylio duobutes (viena duobutė vienam m2) ir įpilti apie 1 v. š. preparato. Po to duobutes užlyginti. Produktą reiktų pradėti naudoti nuo teritorijos centro. Procedūrą kartoti po lietaus.

Kilmės šalis: Lietuva

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha