Patalynės parazitų detektorius „BED BUG ALERT"

Pridėti į norų krepšelį

Patalynės parazitų detektorius „BED BUG ALERT"

Užkirskite blakėms kelią su Bed Bug Alert

Miegokite ramiai ir saugiai nebijodami, kad jūsų patalynėje yra blakių. Padėkite detektorių po čiužiniu ir pamatykite ar jūsų lovoje nesiveisia šie parazitai. Galima patikrinti kasdien ir pakartotinai naudoti.

„Bird-X Bed Bug“ monitoriai yra paprasti, diskretiški ir gali būti naudojami bet kokioje aplinkoje. Šie nedideli, skaidrūs plastikiniai blakių detektoriai efektyviai vilioja visas netoliese esančias blakes į apsaugotą pakuotę, kur jos prilimpa prie lipnios dangos / klijų plokštės.

Su dauguma spąstų ar klijų lentelių blakės sugaunamos tik tuomet kai jos bando perropoti per tą konkretų lipnų paviršių. To gali tekti ilgai laukti. „Bird-X Bug“ monitoriuose yra semiocheminių medžiagų, kurios aktyviai vilioja netoliese esančias blakes į monitorių, kur jos prilimpa prie klijų dangos. Aptikus prilipusius parazitus būtina imtis visų galimų priemonių, kad išvengtumėte didelio užkrėstumo.

Ši priemonė gali efektyviai pagelbėti tais atvejais, kai parsinešamos kelios blakės atkeliauja iš artimos aplinkos ar parsinešamos su drabužiais / kelioniniais krepšiais ir pan.

Esant dideliam užkrėstumui reikalingi kiti sprendimo būdai - dažniausiai cheminė kontrolė.

Ši priemonė nekenksminga jūsų sveikatai.

Pirkėjo atsiliepimas

Rementis 1 atsiliepimu

Atsiliepimų nėra