Insekticidas CYPESECT CAPS (mikrokapsulinė suspensija) 1 L

Pridėti į norų krepšelį

Insekticidas CYPESECT CAPS (mikrokapsulinė suspensija) 1L

Insekticidas (18 produktų tipo). Tik profesionaliam naudojimui. Insekticidas Cypesect caps skirtas ropojantiesiems (tarakonams, vorams, blusoms, blakėms ir kt.) ir skraidantiesiems (musėms, muselėms, uodams, mašalams ir kt.) vabzdžiams naikinti visuomeninės paskirties patalpose (mokyklose, ligoninėse, ir t. t.), gyvenamuosiuose namuose (vidaus ir lauko apruošimams), pramoninėse ir komercinėse patalpose, maisto produktų saugojimo vietose (tuščiose, be maisto ar pašarų), transporto priemonėse. Negali būti naudojamas augalams ir augaliniams produktams apsaugoti.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Veikliosios medžiagos: cipermetrinas 10%, piperonilbutoksidas 10%.

Mikrokapsulinė suspensija sudaryta iš mažyčių kapsulių (mikrokapsulių) ir skiediklio (vandens).

Mikrokapsulės - tai viduryje esanti veiklioji medžiaga ir ją apsauganti polimerinė plėvelė. Tokiu būdu biocidinė medžiaga apsaugoma nuo nepalankių aplinkos sąlygų ir į aplinką išsiskiria palaipsniui, todėl pailgėja jos veikimo laikas, sumažėja toksinis poveikis aplinkai, pavojus žmonėms ir nekontroliuojamiems gyvūnams. Mikrokapsulės lengvai prikimba prie vabzdžio kojų ar kūno šerelių, kurie dažnai pažeidžia apsauginį polimerinį sluoksnį ir insekticidas išsiskiria tiesiai ant vabzdžio kūno (kontaktinis poveikis). Kita dalis patenka į virškinimo traktą, vabzdžiui švarinantis.

Mikrokapsulinės suspensijos privalumai, lyginant su kitokios rūšies insekticidais:

  • labai mažas toksiškumas (dėl veikliosios medžiagos uždarumo polimeriniame apvalkale ir dėl tirpiklio - vandens);
  • beveik bekvapiai;
  • nedegūs;
  • labai ilgas liekamasis veikimas;
  • atbaidančios savybės išlieka ilgesniam laikui;
  • veikliosios medžiagos nesuyra vandenyje, nes apsaugo polimerinis apvalkalas.

Mikrokapsulinių preparatų darbiniai tirpalai išpurškiami tik paprastais rankiniais purkštuvais, nes purkštuvai, kuriuose sudaromas didesnis nei trijų (3) atmosferų slėgis, suardo mikrokapsules ir jos praranda visas savo teigiamas savybes. Taip pat, būtinas pastovus darbinio tirpalo plakimas, nes mikrokapsulės lengvai nusėda ant purkštuvo rezervuaro dugno.

Efektyviausias insekticidas BLAKIŲ naikinimui. Blakės labai gerai pasislepia mažuose plyšeliuose (lovų siūlėse, įtrūkimuose, paveikslo rėmuose, po tapetais ir t.t.) ir gali ilgai nesimaitinusios neišlysti. Prie šio vabzdžio nepavyksta prieiti tiesiogiai, pasibaigia išpurkšto insekticido veikimas, kol ši išlenda iš savo slaptavietės, todėl nemikrokapsulinis insekticidas prieš blakes yra neveiksmingas. Mikrokapsulės daug ilgiau neusyra, nei kitos rūšies insekticidai, ir išlindus blakei pasivaikščioti, prilimpa prie jos kojų, ko pasekoje vabzdys žūva.

Naudojimas:

Prieš naudojimą gerai suplakti. Ropojančiųjų vabzdžių naikinimui paruošti 1% koncentracijos (10 mL/1 L vandens) darbinę suspensiją. Insekticidą plonu sluoksniu purkšti į vabzdžių susitelkimo vietas (plyšius, aplink vamzdžius, ventiliacijos angas, po kriauklėmis ir kt.) taip pat ant grindjuosčių ir sienų. 1 L darbinės suspensijos apruošiamas 10-15 m2 plotas. Skraidančiųjų vabzdžių naikinimui paruošti 0,5 % koncentracijos (5 mL/1 L vandens) darbinę suspensiją. Purkšti paviršius ant kurių tupia vabzdžiai. 1 L darbinės suspensijos apruošiamas 10­-15 m2 plotas.

Veikimas išlieka: 2 mėnesius.

Kilmės šalis: Italija

Pakuotė: 1 litras.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Pirkėjo atsiliepimas

Atsiliepimų nėra

Atsiliepimų nėra