Menu
Your Cart

Paukščių nubaidymo prietaisas Razz Triplex V

Paukščių nubaidymo prietaisas Razz Triplex V
Naujiena Išparduota
Paukščių nubaidymo prietaisas Razz Triplex V
839.00€
Be PVM: 693.39€
  • Kiekis sandėlyje: Išparduota
  • SKU: 83

Paukščių nubaidymo prietaisas Purivox Razzo Triplex V

Purivox Razz Triplex V prietaisas - tai elektroninis dujų pistoletas su optiniu efektu paukščių nubaidymui 1 ha plote.

Geriausias būdas siekiant sėkmingos paukščių kontrolės yra garso ir vaizdo efektų derinimas. Purivox Razzo Triplex V - tai paukščių nubaidymo prietaisas, kuris sujungia šiuos du poveikius.

Purivox Razzo Triplex V prietaisas yra skirtas naudoti paukščių nubaidymui šalia krūmų ir gyvatvorių, kuriuose gyvena vieniši paukščiai, pvz. strazdai. Šie paukščiai yra labai jautrūs garso / optiniam baidymo deriniui. Garsas eina iš vertikalaus vamzdžio - dujų patrankos. Sprogimo metu į 6 metrų aukštį pakyla optinis manekenas - kas sukelia įspūdį, jog šalia yra didelis plėšrus paukštis - tai optinis efektas. Sprogimo garsas paukštį išgąsdina. Purivox Razzo Triplex V prietaiso nubaidymo poveikis siekia iki 1 ha ploto.

Purivox Razzo Triplex V prietaisas yra naudojamas: vynuogynuose, soduose, laukuose, žuvies veisyklose, ir t.t.

Elektronika leidžia šiuos nustatymus: - šūvio intervalų nustatymą; - šūvių skaičių nustatymą; - garsumo nustatymą.

Paukščiai gana greitai pripranta prie aplinkos, kuri nesikeičia, todėl galimybė keisti šūvių dažnumą, intervalus tarp jų ir garsumą garantuoja pastovų šio prietaiso efektyvumą.

Tam, kad padidinti prietaiso efektyvumą, galima papildomai naudoti optinį manekeną, vadinamą Purivox drugeliu, kuris nėra sudedamoji Purivox Razzo Triplex V prietaiso dalis ir perkamas atskirai. Jis yra naudojamas tam, kad žymiai padidinti optinį efektą ir sudaryti įspūdį, jog šalia yra didelis plėšrus paukštis. Manekenas Purivox drugelis yra didelis su specialiais lipdukais - plėšraus paukščio akimis.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha