PRIVATUMO POLITIKA


Bendra informacija

Privatumo politika – padės internetinės parduotuvės www.credo.lt (toliau – internetinė svetainė), priklausančios įmonei UAB “Credo”, lankytojams (toliau – lankytojai), suprasti kokie asmeniniai duomenys, kur ir kodėl yra naudojami lankantis internetinėje svetainėje.

Privatumo politikos nustatytos taisyklės taikomos kaskart lankantis internetinėje svetainėje.

Svarbu, kad lankytojai sutiktų ir atidžiai perskaitytų privatumo politikos taisykles. Nesutinkant su privatumo politikos taisyklėmis, lankytojai neturės galimybės naudotis internetinės svetainės paslaugomis ir įsigyti prekių.


Kokia informacija renkama?

Internetinė svetainė siekdama kokybiškai atlikti lankytojui teikiamas paslaugas, renka šią informaciją:

Lankytojo duomenis, kurie reikalingi įvykdyti užsakymą (vardas, pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris, el.paštas).

Veiklos parduotuvėje ir apie jūsų naršymo įrenginį informaciją (IP adresas, informacija apie žiūrėtas prekes, užsakymų, pirkimų, pasirinktų apmokėjimo būdų informacija ir užklausų istoriją)

Kita informacija, pateikiama lankytojo, lankantis, perkant ir naudojantis internetinės parduotuvės paslaugomis.


Kaip naudojama pateikta informacija?

Visi duomenys naudojami Privatumo politikoje nurodytiems tikslams:

Tam, kad galėtumėte naudotis mūsų internetinės parduotuvės paslaugomis, įsigyti prekes.

Tam, kad galėtume pristatyti prekes jūsų pasirinktu būdu ir informuoti jus telefonu ar el.paštu apie jūsų užsakymą, ar kitais rūpimais klausimais.

Tam, kad galėtumėte pasirinkti jums patogų atsiskaitymo būdą, o mes galėtume išrašyti sąskaitas – faktūras.

Rinkodaros tikslais (pvz: naujienlaiškių ir akcijų siuntimui).


Duomenų atskleidimas

Lankytojų duomenų atskleidimas galimas šiais atvejais:

Duomenys apie jus atskleidžiami darbuotojams, kurie dirba su internetine svetaine. Taip pat mūsų partneriams, kurie tiekia prekių pristatymo ir kitas, su jūsų užsakymu susijusias paslaugas.

Jeigu mes tai turime padaryti, Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.


Duomenų apsauga

Pasižadame saugoti ir neatskleisti jūsų asmeninių duomenų jokiems tretiesiems asmenims.


Lankytojo teisės

Užsiregistruodami ar pirkdami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su privatumo politika, kurioje išsamiai paaiškinta kur, kaip ir kokia informacija renkama apie Jus. Jeigu privatumo politika jums nepriimtina, jūs turite teisę su ja nesutikti. Nesutinkant su privatumo politika, neturėsite galimybės įsigyti prekių mūsų parduotuvėje.

Taip pat jūs turite teisę paprašyti (el.paštu, paštu) pakeisti, papildyti ar ištrinti informaciją apie jus. Lankytojas turi teisę nesutikti gauti naujienlaiškių, tokiu atveju naujienlaiškiai, nuolaidos, Jums nebus siunčiami.


Trečiųjų šalių svetainės

Jeigu mūsų internetinėje svetainėje atsirastų nuorodų į kitas internetines svetaines – mes už tai nesame atsakingi. Trečiųjų šalių internetinės svetainės pačios atsako už savo privatumo politiką ir paslaugos įgyvendinimą.


Slapukai

Slapukai, tai elementai, kurie padeda internetinei svetainei atpažinti pakartotiną lankytoją. Tai padeda optimizuoti paiešką ir stebėti lankytojo veiksmus (trukmę, dažnumą, stebėtas prekes ir t.t.) Slapukai padeda sudaryti tam tikrą internetinės svetainės lankytojų statistiką (stebėti kiek žmonių apsilankė, kiek laiko jie praleido parduotuvėje ir kur lankėsi).


Dažniausiai naudojami slapukai:

Slapukai registracijoms. Slapukai padeda pamatyti, ar jūs jau registruotas vartotojas. Tai padeda atskirti, kuris registruotas vartotojas kur lankosi, kuris vartotojas susisiekia su mumis rašant užklausas.

Statistiniai slapukai. Slapukai, kurie padeda matyti esamų lankytojų skaičių realiuoju metu, taip pat sudaryti dienos ar mėnesio lankytojų statistiką.

Jeigu nesutinkate, kad būtų naudojami slapukai, arba norite juos atšaukti, informuokite el.paštu info@credo.lt


Privatumo politikos pakeitimai

Internetinė svetainė gali koreguoti, keisti privatumo politikos taisykles. Politika įsigalioja patalpinus ją svetainėje. Politika keičiama tik esant būtinybei. Rekomenduojame periodiškai perskaityti ir įsitikinti, kad jus tenkina esama privatumo politika.