CREDO EURAI

Kas, kiek ir už ką?

Vertindami kiekvieną iš jūsų dovanojame taškus, kitaip sakant CREDO EURUS. Dovanojame juos jums ne tik už apsipirkimą mūsų el. parduotuvėje, bet ir už daugelį kitų veiksmų. Kiek ir už ką? Skaitykite toliau!

KIEK VERTAS 1 TAŠKAS?

1 TAŠKAS = 1 CENTAS, 100 TAŠKŲ = 1 EURAS ir t.t.

UŽ KĄ GAUSI TAŠKŲ?

Kaip ir minėjome, duodame taškus ne tik už apsipirkimą mūsų el. parduotuvėje, bet ir už daugelį kitų veiksmų. Tarkime:

Registruotis credo.lt apsimoka. Vien tik už registraciją iškart gausite 50 CREDO taškų!

Nuo kiekvieno išleisto euro jums grįžta 2 taškai.

Įsigiję prekių, nepamirškite palikti savo atsiliepimo! Skirkite keletą minučių, pasidalinkite savo patirtimi su kitais žmonėmis. Už paliktą atsiliepimą iškart gausite 20 taškų. Tiesa, taškus gausite jei atsiliepimą paliksite tik prekėms, kurias tikrai pirkote. Palikus atsiliepimą prekėms kurių nepirkote, taškai nebus suteikti.

Vertindami draugystę, siūlome ją puoselėti ir jums. Kvieskite draugus apsilankyti el. parduotuvėje Credo.lt. Jei jūsų pakviestas asmuo registruosis bei įsigis prekių iš mūsų el. parduotuvės, Jūs iškart gausite 100 taškų vien už pakviesto draugo registraciją. Taip pat Jums atiteks po 1 tašką nuo kiekvieno pakviesto žmogaus pirmojo užsakymo išleisto euro.

Mes niekada nepamirštame gimtadienių! Tik nepamirškite registruojantis įvesti savo gimimo datos ir mes būtinai jus pasveikinsime. Turime Jums dovanų - net 50 taškų!

KĄ VEIKTI SU CREDO EURAIS?

Ką veikti? Žinoma juos leisti! Surinktus CREDO EURUS galite taikyti jau sekančiam savo užsakymui. Už CREDO EURUS galite padengti net 100% savo užsakymo vertės.